0

ورودی شهر قیامدشت ناایمن و نیازمند تغییر الگوی هندسی است

  • کد خبر : 2028
  • ۲۷ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۹
ورودی شهر قیامدشت ناایمن و نیازمند تغییر الگوی هندسی است
رئیس شورای اسلامی شهر قیامدشت با بیان اینکه مسیر ورودی به این شهر از بزرگراه امام رضا (ع) نا ایمن و حادثه ساز است، گفت: ساخت پل روگذر و تغییر الگوی هندسی از مطالبات شهروندان است.

وحید خسروآبادی روز چهارشنبه اظهار داشت: ایجاد پل روگذر از محور غرب به شرق بزرگراه امام رضا (ع) به داخل شهری قیامدشت یکی از خواسته های به حق مردم است که باید با هماهنگی دستگاه های مربوطهاز جمله اداره راه، این امر مهم محقق شود.

وی خاطرنشان کرد: هم اکنون به دلیل اینکه بخش کمی از بزرگراه امام رضا (ع) در حوزه استحفاظی شهرستان ری قرار گرفته تمام این محور جزو حوزه استحفاظی شهرستان پاکدشت محسوب می شود که همین موضوع یکی از معضلات ایجاد پل روگذر است.

خسروآبادی اضافه کرد: قیامدشت دارای ۵۰ هزار جمعیت ساکن و در حدود ۶۵ هزار جمعیت شناور است که تردد این میزان جمعیت با استفاده از یک دوربرگردان در بزرگراه امام رضا (ع) علاوه برایجاد ترافیک سنگین موجب حوادث رانندگی زیادی نیز است.

این مسئول با بیان اینکه با همکاری شورای اسلامی شهر قیامدشت و فرمانداری شهرستان ری اقدامات خوبی در جهت انتقال برخی ادارات به این شهر صورت گرفته است، گفت: هم اکنون ادارات آب، برق، گاز و ثبت اسناد در قیامدشت دایر شده است که امیدواریم به زودی سایر ادارات نیز در این شهر ایجاد شود.

خسروآبادی یادآور شد: استقرار ادارات در قیامدشت موجب کاهش تردد و در نتیجه ترافیک در بزرگراه امام رضا (ع) و سایر محورها می شود که باید به سرعت بیشتری دنبال شود.

لینک کوتاه : https://qiamdashtnews.ir/?p=2028
  • منبع : ایرنا

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.