رییس شورای اسلامی شهر قیامدشت در پیامی فرارسیدن روزهای کارگر و معلم را تبریک گفت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی قیامدشت نیوز ،متن پیام حسین فتحی بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
یازدهم اردیبهشت ماه روز جهانی كارگر، روز تجلیل از تلاشهای ارزنده كارگران شریفی است كه به عنوان یكی از مهمترین عناصر پیشرفت و توسعه هر جامعه ای محسوب می شوند.

كارگران در دین مبین اسلام از جایگاه ارزشمندی برخوردار هستند تا آنجائی كه حضرت رسول اكرم (ص) بر دستان كارگر بوسه زد و فرمودند: « این دستی است که در آتش جهنم نمی سوزد.» بدیهی است بوسیدن دست کارگر از سوی پیامبر گرامی اسلام ارزش عالی و اهمیت بی نظیر کار و تلاش برای رزق حلال را نشان می دهد.

دوازدهم اردیبهشت ماه روز شهادت استاد شهید دكتر مرتضی مطهری، بیانگر ایثار و تلاش سازنده معلمان متعهدی است كه سربلندی و سرافرازی ایران اسلامی را در سرلوحه كار خود قرار داده و با انتقال ارزشهای علمی، فرهنگی و ترویج فرهنگ ناب اسلامی به دانش آموزان زمینه های افتخار آفرینی و توسعه و پیشرفت كشور را فراهم نموده اند.

بی شك ارتقای سطح علمی و فرهنگی دانش آموزان مرهون تلاش ها و زحمات بی شائبه شما معلمان عزیز می باشد كه علم ، دانش و تخصص خود را صمیمانه و بی دریغ در اختیار آنان قرار می دهید.

اینجانب ضمن گرامیداشت سال”رونق تولید” روز جهانی كارگر و هفته بزرگداشت مقام شامخ معلم را خدمت کارگران عزیز و معلمان فرهیخته شهر قیامدشت تبریک عرض نموده و موفقیت روز افزون تمامی كارگران زحمت كش و فرهنگیان متعهد و خدوم را از درگاه خداوند منان مسئلت می نمایم.

حسین فتحی
رئیس شورای اسلامی شهر قیامدشت