1

تکمیل بوستان ضلع شرقی قیامدشت تا پایان سال

  • کد خبر : 2331
  • ۱۲ آبان ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۹
تکمیل بوستان ضلع شرقی قیامدشت تا پایان سال
رئیس کمیسیون عمران شورای شهر قیامدشت گفت : بوستان ضلع شرقی قیامدشت تاثیر چشمگیری در افزایش سرانه فضای سبز این شهر خواهد داشت.

محمد حقی در گفتگو با خبرنگار قیامدشت نیوز اظهار داشت : بوستان در حال احداث واقع در بلوار شهید باهنر به مساحت ۲/۵ هکتار با اعتبار ۶ میلیارد تومانی تا آخر سال به بهره برداری خواهد رسید و باعث افزایش چشمگیر سرانه فضای سبز در قیامدشت خواهد شد.

وی با اشاره به پروژه اجرای روشنایی بلوار شهدای قیامدشت گفت: با توجه به اینکه ورودی هر شهری نشان دهنده ظرفیت و زیبایی آن شهر می باشد، در همین راستا با تصویب اعضای محترم شورای شهر قیامدشت، پروژه اجرای روشنایی و تعویض جداول بلوار شهدای قیامدشت در حال انجام است که با اتمام آن بلوار ورودی قیامدشت زیبا و روشن خواهد شد.

نائب رئیس شورای شهر قیامدشت تصریح کرد : پروژه سالن ورزشی چند منظور قیامدشت در بلوار شهید باهنر با اعتبار ۷ میلیارد تومانی در حال انجام است که پیش بینی می شود این سالن ورزشی سال آینده تکمیل و در اختیار ورزشکاران شهر قیامدشت قرار گیرد.

وی یکی از کمبودهای شهر قیامدشت را بحث مبلمان شهری عنوان کرد و افزود : با تصویب اعتبار یک میلیارد تومانی توسط اعضای محترم شورای شهر قیامدشت، پروژه نصب مبلمان شهری در معابر پر تردد مانند بلوار امام خمینی(ره) و خیابان شهید بهشتی انجام خواهد شد.

حقی با تاکید بر سیدگی به مشکلات محله سادات گفت : پروژه خیابان سادات یکی از پروژه های مهم در دست اجرای شهرداری و شورای شهر قیامدشت می باشد که شامل دیوار کشی کانال آب ، زیر سازی ، آسفالت و جدول گذاری می باشد و باعث رونق این قسمت از قیامدشت خواهد شد.

وی در خصوص عدم سرپوشیده شدن کانال آب محله سادات قیامدشت گفت : ما پیگیر سرپوشیده شدن این کانال بودیم ولی اداره کانالها تاکید می کرد که لایروبی آن را شهرداری باید انجام دهد ولی با توجه به هزینه های بالای لایروبی کانال های سرپوشیده ، شهرداری توان انجام آن را نداشته و سرپوشیده کردن کانال منتفی گردید.

رئیس کمیسیون عمران شورای شهر قیامدشت در ادامه اظهار داشت : پروژه اجرای پایش تصویری و احداث ساختمان و تجهیز آن یکی دیگر از اقدامات مهم شهرداری و شورای شهر قیامدشت می باشد که با اعتباری بالغ بر ۱۲ میلیارد تومان در حال انجام است و امسال تکمیل خواهد شد.

وی از بهسازی آسفالت جاده قیامدشت به حصارامیر خبر داد و گفت : با توجه گلایه های فراوان شهروندان در خصوص آسفالت نامناسب جاده قیامدشت به حصارامیر در محدوده حریم شهر قیامدشت، با نظر مساعد اعضای شورای شهر، کار زیر سازی و آسفالت این جاده نیز احتمالا تا یک ماه آینده توسط شهرداری قیامدشت آغاز شود.

محمد حقی در خصوص عدم اجرای پروژه جاده موتور آب نیز گفت : شهرداری و شورای شهر قیامدشت در نظر داشت که این جاده را به بلوار زیبایی تبدیل نمایند تا ورودی قیامدشت از این قسمت ساماندهی گردد ولی متأسفانه به دلیل اینکه ۸۰ درصد این جاده در حریم پاکدشت می باشد و عدم همکاری از سمت شهرداری پاکدشت ، این پروژه تا به امروز اجرایی نشده است.

او در پایان گفت : احداث فرهنگسرا در ضلع شرقی شهر قیامدشت ، اجرای راه دسترسی قیامدشت به مجتمع صنفی خاوران و احداث یک مدرسه در شمال شرق قیامدشت از جمله پروژه هایی است که در کمیسیون عمران شورای شهر قیامدشت برای اجرای آن در آینده نزدیک برنامه ریزی شده است.

لینک کوتاه : https://qiamdashtnews.ir/?p=2331
  • نویسنده : مظاهر ابراهیمی
  • 208 بازدید

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.