تشکیل ششمین جلسه شورای فرهنگ عمومی بخش در سال ۱۴۰۱

ششمین جلسه شورای فرهنگ عمومی بخش خاوران به ریاست حجت الاسلام والمسلمین امیری امام جمعه بخش خاوران تشکیل شد.

به گزارش پایگاه خبری قیامدشت نیوز ، هوشنگ اکبری بخشدار خاوران در خصوص موضوعات مطرح شده در این جلسه اظهار داشت ؛ در ششمین جلسه شورای فرهنگ عمومی بخش خاوران، برنامه ریزی لازم در خصوص برگزاری مراسمات ماه صفر از جمله روز اربعین در بخش خاوران صورت گرفت.

وی افزود ؛ همچنین در این جلسه مقرر گردید موکب بخش خاوران و شهر قیامدشت در پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی در شهرری به صورت واحد برپا گردد.

نماینده عالی دولت در بخش خاوران بیان نمود : با توجه به در پیش رو بودن هفته دفاع مقدس مقررگردید ، بسیج برادران و خواهران و اداره حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس بخش خاوران برنامه ریزی های لازم را جهت برگزاری ویژه برنامه های این هفته انجام دهند.

اکبری در خصوص برگزاری برنامه های قرآنی در بخش خاوران گفت : برنامه های قرآنی با محوریت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم الحسنی(ع) با همکاری شهرداری قیامدشت و دهیاری های بخش خاوران به صورت منظم برگزاری خواهد شد. البته مقرر گردیده طی جلسه ای جداگانه در خصوص گسترش برنامه های قرآنی هم اندیشی لازم صورت گیرد.

وی اظهار نمود : با توجه به بازگشایی مدارس و برگزاری جشن عاطفه ها در جلسه امروز حاضرین نقطه نظرات خود را اعلام نمودند و با توجه به اینکه کمیته امداد سالها عهده دار جمع آوری کمک ها برای جشن عاطفه ها بود ، امسال نیز این جشن با محوریت کمیته امداد بخش خاوران برگزار خواهد شد.